Wuhan Seifree Technology Co., Ltd

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd Wuhan Seifree Technology Co., Ltd Wuhan Seifree Technology Co., Ltd
1 2 3

Η Co. τεχνολογίας Seifree Wuhan, ΕΠΕ που καθιερώνεται στις 25 Μαρτίου 2011, βρίσκεται στην κοιλάδα οπτικής Κίνα-Wuhan. Είμαστε ο επαγγελματικοί κατασκευαστής και ο εξαγωγέας που ενδιαφέρετα...

Μάθετε περισσότερων

Επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα εταιρικά νέα

Ποιοτικός έλεγχος

Το Seifree θεωρεί ότι η ποιότητα είναι ο σημαντικό...

Μάθετε περισσότερων

Λιωμένο WDM

Λιωμένος ο οπτική ίνα WDM ενιαίος τρόπος πολυδιαυλωτών 980/1550nm με την ίνα λυγίζει 1060

Ο υψηλός ενιαίος τρόπος σωλήνων χάλυβα ινών απομόνωσης μίνι γυμνός ελίωσε WDM 1480nm 1550nm

1x2 λιωμένος WDM πολυδιαυλωτής 1550nm 1625nm τμήματος μήκους κύματος με την απομόνωση 15dB

Isolation15dB κανένα ενιαίο λιωμένο τρόπος WDM 1x2 1310/1490nm συνδετήρων

Cwdm Mux Demux

2 δίκτυο Mux Demux 4 8 16 Channles Cwdm οπτικών ινών με το λιμένα 1310nm 1550nm οργάνων ελέγχου

Δίκτυα PON/οπτικοί λιμένες 16 έως 1 Mux Demux πολυδιαυλωτών Cwdm θραυστών ινών CATV

Το σύστημα παθητικό Cwdm Mux CATV 4 8 16 ζευγάρια καναλιών με UPG εκφράζει το λιμένα

4 τύπος αυλακώσεων καναλιών CWDM Mux Demux για τον έλεγχο γραμμών/WDM το δίκτυο, 1271nm - 1331nm

Οπτικών Ινών PLC Splitter

Ενιαίος θραύστης 1x8 1x16 1x32 PLC τρόπου οπτικός ΜΊΝΙ με την ίνα FTTH G657A

Θραύστης 1x16 1x8 οπτικής ίνας Rackmounted με το θραύστη ενθέτων συνδετήρων Sc ftth

Μίνι σωλήνας χάλυβα θραυστών 1x4 PLC οπτικών ινών με το συνδετήρα FTTH LC/UPC

Μίνι σωλήνας χάλυβα τύπων θραυστών 1x16 οπτικών ινών PLC με την ίνα FTTH G657A

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Κίνα καλός ποιότητας Multimode Fiber Coupler προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2017 opticalfibercoupler.com. All Rights Reserved.